نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه تودیع ومعارفه معاونین محترم آموزشی واداری مالی دانشکده

جلسه تودیع ومعارفه معاونین محترم آموزشی واداری مالی دانشکده


جلسه تودیع ومعارفه معاونین محترم آموزشی واداری مالی دانشکده

94/7/20

گزارش مراسم تودیع و معارفه معاونین محترم آموزشی و تحصیلات تکمیلی  و معاونت محترم اداری و مالی

این مراسم در تاریخ  دو شنبه94/7/20در محل سالن کنفرانس  حوزه ریاست با حضورهیئت رئیسه دانشکده و جمعی  از اساتید محترم  و کارکنان گرامی  برگزار گردید .

ابتدا با استماع آیاتی چند از کتاب آسمانی  مجلس مزین گشت و سپس ریاست دانشکده جناب آ قای  دکتر تخشید به ایراد سخنرانی پرداختند و با اشاره به نکات مهم و ارزشمندی در خصوص  عملکرد این دوره از مدیریت جدید دانشکده  و تشکر وقدردانی از معاونین اسبق که تمامی تلاش خود را در پیشبرد اهداف عالی دانشکده داشته اند وپیگیری همان خط مشی وعملکرد با توان بالاتر از پیش اشاراتی داشتند و از قبول تصدی این دو مسئولیت خطیر توسط جناب آقای  دکتر آقایی و سرکار خانم دکتر مصفا سپاسگزاری نمودند .

در ادامه معاونت محترم اداری و مالی(خانم دکتر مصفا )  با تاکید بر نکات مهمی همچون عدالت محوری و سرلوحه قرار داشتن این مهم در تمامی امور و تاکید بر حس همدلی و حس خانواده بودن این بدنه علمی آموزشی و پژوهشی و توجه به این نکته ارزشمند اخلاقی که همه ما میبایست این مکان مقدس را همچون  خانه خود بدانیم ونسبت به آن احساس انس و علاقه داشته باشیم ، اظهار امیدواری داشتند که بتوان به این جایگاه ارزشی دست یافت .

در ادامه معاونت محترم آموزشی و تحصیلات تکمیلی  جناب آقای دکتر آقایی  با تقدیر و تشکر از تمامی همکاران این معاونت در بخش های کارشناسی و تحصیلات تکمیلی و اداره آموزش مجازی جهت پیشبرد امور جاری این معاونت به نحو احسن و با توجه به حجم  بالای امور در تمامی سطوح ، ضمن ارج نهادن به تلاش های دکتر ملکوتیان در سطح مدیریت مجموعه آموزشی و تحصیلات تکمیلی در دوره قبل از تمامی کارکنان دانشکده در سایر بخش های مرتبط نیز تشکر وقدردانی نمودند .

این مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از سوی هیئت رئیسه به معاونین اسبق اداری مالی و آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده به پایان رسید .