اخبار و رویدادها

اطلاعیه دانشکده حقوق و علوم سیاسی درمورد تعطیلی سه شنبه31 تیرماه و چهارشنبه 1 مردادماه

اطلاعیه دانشکده حقوق و علوم سیاسی درمورد تعطیلی سه شنبه31 تیرماه و چهارشنبه 1 مردادماه


 با سلام و آرزوی تندرستی، 

همکاران عزیز، 

با عنایت به بستری شدن یکی از همکاران محترم اداری دانشکده در بیمارستان و یک تست مثبت یکی دیگر از همکاران گرامی با احتمال ابتلا به بیماری کووید-۱۹، جهت پیش‌گیری از ابتلا دیگر همکاران و مراجعان محترم دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران در روزهای سه‌شنبه ۳۱ تیر و چهارشنبه اول مرداد تعطیل خواهد بود. 

از این تعطیلی، جهت انجام پروتکل‌های ضدعفونی مربوطه تجویز شده توسط وزارت بهداشت و مرکز بهداشت دانشگاه، پیگیری وضعیت همکاران، امکان‌سنجی انجام تست برای همکارانی که در ارتباط نزدیک با آنان بوده، و رعایت احتیاط استفاده خواهد شد. 

ضمن آرزوی شفای عاجل برای همکاران مبتلا و سلامتی همکاران محترم و خانواده‌های عزیز آنان،‌ گذر هرچه سریع‌تر از این شرایط را از خداوند منان خواستاریم. 

لازم به ذکر است از همکاران انتظار می‌رود تا در صورت حضور در دانشکده،‌ اصول بهداشتی اعم از گذاشتن ماسک، فاصله‌گذاری اجتماعی، و شست‌شوی مداوم دست‌ها، را در دستور کار قرار دهند. در صورت ابتلا به علائم کرونا هم‌چون تب و/یا سرفه‌های ممتد، یا مثبت شدن تست کرونا یا در انتظار جواب آن، خواهشمند است از حضور در دانشکده اکیدا خودداری فرمایید.  ضمن تشکر از زحمات همگی در این چند ماه سخت، از توجهی که برای حفظ سلامتی خود، خانواده وهمکاران مبذول می نمایید، سپاسگزاری می نماید. 

با احترام وامتنان

در پناه خداوند